- MCHOSE
- Ново
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black](https://xtreme.bg/i/115/115879_m/ace60-6a-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
Цена
€79 00 / 154 51 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: MCHOSE
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACE60-6A
РАЗМЕР: 60%
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: МеханичнаГеймърскаAnti-GhostingМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: TTC
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Magnetic
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: TTC Uranus Magnetic Switch - Standard
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ЖИВОТ: 100 Million keystrokes
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: Programmable
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.4±0.2mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 32±6gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT keycap
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ: 128 KHz
ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА: 0.1 ms
БРОЙ КЛАВИШИ: 61
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 290 x 100 x 28 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 8000Hz Polling Rate0.01mm RT Accuracy0.1ms Latency0 Dead ZoneSOCD, RS, DKS, MT, TGL, Key MacrosAdjustable ActuationHot-Swappable0.1- 3.4mm Actuation Range
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977271153046
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACE60-6A
РАЗМЕР: 60%
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: МеханичнаГеймърскаAnti-GhostingМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: TTC
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Magnetic
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: TTC Uranus Magnetic Switch - Standard
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ЖИВОТ: 100 Million keystrokes
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: Programmable
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.4±0.2mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 32±6gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT keycap
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ: 128 KHz
ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА: 0.1 ms
БРОЙ КЛАВИШИ: 61
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 290 x 100 x 28 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 8000Hz Polling Rate0.01mm RT Accuracy0.1ms Latency0 Dead ZoneSOCD, RS, DKS, MT, TGL, Key MacrosAdjustable ActuationHot-Swappable0.1- 3.4mm Actuation Range
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977271153046
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: MCHOSE
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACE60-6A
РАЗМЕР: 60%
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: МеханичнаГеймърскаAnti-GhostingМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: TTC
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Magnetic
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: TTC Uranus Magnetic Switch - Standard
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ЖИВОТ: 100 Million keystrokes
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: Programmable
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.4±0.2mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 32±6gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT keycap
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ: 128 KHz
ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА: 0.1 ms
БРОЙ КЛАВИШИ: 61
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 290 x 100 x 28 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 8000Hz Polling Rate0.01mm RT Accuracy0.1ms Latency0 Dead ZoneSOCD, RS, DKS, MT, TGL, Key MacrosAdjustable ActuationHot-Swappable0.1- 3.4mm Actuation Range
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977271153046
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACE60-6A
РАЗМЕР: 60%
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: МеханичнаГеймърскаAnti-GhostingМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: TTC
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Magnetic
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: TTC Uranus Magnetic Switch - Standard
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ЖИВОТ: 100 Million keystrokes
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: Programmable
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.4±0.2mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 32±6gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT keycap
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ: 128 KHz
ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА: 0.1 ms
БРОЙ КЛАВИШИ: 61
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 290 x 100 x 28 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 8000Hz Polling Rate0.01mm RT Accuracy0.1ms Latency0 Dead ZoneSOCD, RS, DKS, MT, TGL, Key MacrosAdjustable ActuationHot-Swappable0.1- 3.4mm Actuation Range
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977271153046
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| РАЗМЕР | 60% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Anti-Ghosting |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | Механична |
| ТИП | Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | TTC |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | TTC Uranus Magnetic Switch - Standard |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.2mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 32±6gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 61 |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 290 x 100 x 28 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8000Hz Polling Rate |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Adjustable Actuation |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Hot-Swappable |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | SOCD, RS, DKS, MT, TGL, Key Macros |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 0.1ms Latency |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 0 Dead Zone |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 0.01mm RT Accuracy |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 0.1- 3.4mm Actuation Range |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT keycap |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.1 ms |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 128 KHz |
| Тегло | 1.14кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип ключове | Хол ефект |
| Подредба | 60% |
| Подсветка | RGB |
| Език на клавиатурата | US |
| Тип на суичовете | TTC |
| Hot-swappable | Да |
| Polling Rate (Hz) | 8000 |
| N-Key Rollover | Да |
| Макро клавиши | Не |
| Включена опора за китка | Не |
| USB Passthrough | Не |
| Тегло | 1.14кг |
MCHOSE Ace 60 Pro 8K геймърска механична клавиатура с магнитни суичове TTC Uranus
Доминирайте във всяка игра с MCHOSE Ace 60 Pro – компактна 60% клавиатура, създадена за състезателен гейминг. Магнитните суичове TTC Uranus осигуряват мигновено, линейно задействане с регулируема чувствителност, а 8000 Hz polling rate гарантира почти нулево забавяне на входа.
Ключови Предимства
- Прецизност на магнитните суичове — Линейните суичове TTC Uranus използват технология Hall Effect за бърза, персонализируема реакция и дълготрайна издръжливост.
- 8K Polling Rate — Честота от 8000 Hz предава всяко натискане 8 пъти по-бързо от стандартните клавиатури, давайки ви предимство от части от секундата.
- Компактно 60% оформление — Спестява място на бюрото за широки движения на мишката, без да жертва основните гейминг клавиши.
- Английска US подредба — Позната клавишна подредба, идеална за игри и писане на английски език.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | Ace 60 Pro |
| Тип ключове | TTC Uranus Magnetic Switch (Линеен) |
| Подредба | 60% |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Връзка | Кабелна |
| Език на клавиатурата | US |
| Подсветка | RGB |
| Hot-swappable | Да |
| N-Key Rollover | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Клавиатура MCHOSE Ace 60 Pro
- USB кабел
- Инструмент за сваляне на клавиши
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black - image 1](https://xtreme.bg/i/115/115879_1_m/ace60-6a-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black - image 2](https://xtreme.bg/i/115/115879_2_m/ace60-6a-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black - image 3](https://xtreme.bg/i/115/115879_3_m/ace60-6a-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black - image 4](https://xtreme.bg/i/115/115879_4_m/ace60-6a-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black - image 5](https://xtreme.bg/i/115/115879_5_m/ace60-6a-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black - image 6](https://xtreme.bg/i/115/115879_6_m/ace60-6a-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black - image 7](https://xtreme.bg/i/115/115879_7_m/ace60-6a-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black - image 8](https://xtreme.bg/i/115/115879_8_m/ace60-6a-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black - image 9](https://xtreme.bg/i/115/115879_9_m/ace60-6a-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black - image 10](https://xtreme.bg/i/115/115879_10_m/ace60-6a-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black - image 11](https://xtreme.bg/i/115/115879_11_m/ace60-6a-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black - image 12](https://xtreme.bg/i/115/115879_12_m/ace60-6a-mchose-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)





